پیام تشکر و دعوت اتحاد ۹۹ از تمامی اعضا سازمان نصر تهران

در یک روز به یادماندنی، ۷ دی‌ماه ۱۳۹۶، انتخابات دوره پنجم هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران با همه فراز و نشیب‌های آن به پایان رسید.  از همه همراهان صنفی که در انتخابات شرکت کردند سپاسگزاریم و با توجه به حضور اکثریت قاطعی از اتحاد ۹۹ در هیات مدیره انتخاب شده، مسئولیت سنگینی را بر دوش خود احساس می‌نماییم.

اتحاد ۹۹ ضمن اعلام پایبندی خود به شعارها، برنامه‌ها، اصول و ارزش‌های منتشر شده، متعهد می‌شود تا همه توان و ظرفیت خود را برای اجرای اهداف و برنامه‌های اعلامی این گروه و پیگیری مطالبات، انتقادات و پیشنهادهایمطرح شده در این مدت، به کار گیرد. خداوند را شاکریم که هیات‌ مدیره انتخابی، نماینده فراگیر و جامعی از بخش‌های مختلف صنعت و ترکیبی از شور و نشاط جوانی و پختگی و تجربه صنفی است.

اتحاد ۹۹ به پشتوانه  اعتمادی که اعضای سازمان در این انتخابات نشان دادند و با هدف اجرایی کردن شعار «صنف متحد» از همه آحاد صنف از جمله رقبای انتخاباتی،  منتقدان به وضعیت موجود سازمان و همجنین از  منتقدان برنامه‌ها و اهداف اتحاد۹۹ و دوستانی که نقطه‌نظریا پیشنهادی متفاوت داشتند، انتظار و درخواست همکاری دارد. در همین راستا، در اولین قدم، پس از استقرار هیات مدیره جدید و در راستای عمل به شعار «صنف متحد و سازمان مطالبه‌گر»، جلسات هم‌اندیشی برای بحث و بررسی و تشریک مساعی به منظور دستیابی به راه‌حل‌ها و برنامه‌ریزی عملی در فضای آزاد و دوستانه، با مشارکت همه فعالان صنفی، برنامه‌ریزی خواهد شد.

اعضای اتحاد۹۹ به کار هدفمند و برنامه‌ریزی شده اعتقاد راسخ داشته و به وعده خود در راستای اعلام اهداف و برنامه‌های زمان‌بندی شده پایبند خواهند بود و تدوین این برنامه را جزء اولویت‌های اصلی هیات مدیره قرار خواهند داد.

در پایان از همه دست‌اندرکاران و همراهانی که در برگزاری این انتخابات دلسوزانه تلاش کردند، به ویژه هیات مدیره دوره چهارم به خاطر تصمیم شجاعانه و موفقیت‌آمیز در برگزاری انتخابات الکترونیکی و درخور شان این صنف، مسئولان برگزاری انتخابات، همکاران دبیرخانه، کاندیداها، همکاران مطبوعاتی‌مان و همه منتقدان و حامیان گروه‌ها و کاندیداها تشکر و قدردانی نموده و برای همه این عزیزان آرزوی موفقیت داریم.

از خداوند منان اعتلای صنف و موفقیت کلیه فعالان این صنعت را مسالت داریم.

خدایا چنان کن سرانجام کار / تو خشنود باشی و ما رستگار.

اعضاء اتحاد ۹۹

شنبه ۹ دی‌ماه