اطلاعیه درباره عضو جدید اتحاد۹۹

اتحاد۹۹ پوششی است فراگیر، از بخش‌های مختلف صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات از قبیل اپراتور تلفن همراه، نرم‌افزار، سخت‌افزار (اعم از وارد‌کننده، تولید‌کننده و توزیع‌کننده)، شبکه، بانکداری الکترونیکی، شرکت‌های هلدینگ و GC  – General Contractor، تجارت‌الکترونیک، کسب‌‌ و کارهای نوین، اینترنت و … که طیف وسیعی از بازیگران اصلی این صنعت را در برگرفته است.

 

در اتحاد۹۹ سعی شده است ترکیب مناسبی از تجربه و جوانی گردهم آیند. بر همین اساس در این تیم، ۸ نفر سابقه عضویت در هیات مدیره ادوار سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و یک نفر نیز سابقه عضویت در هیات مدیره اتاق بازرگانی (نمایندگی صنف در اتاق بازرگانی) را دارا بوده و مابقی اعضا نیز در دوره‌های مختلف معمولا عضو کمیسیون‌ها و یا کارگروه‌های مختلف سازمان بوده‌اند.

اتحاد ۹۹ سعی کرده است تیمی را تشکیل دهد که بتواند در راستای چشم‌اندار و اهداف این اتحاد که مهمترین آن توسعه ثروت‌آفرینی در این صنعت است، قدم‌های موثری بردارد. از این رو از شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) به عنوان بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور که نقشی موثر در صنعت ارتباطات و فناوری اطلاعات داشته و از شرکت‌های دارای حضور موثر در سرمایه‌گذاری و جذب سرمایه در این صنعت است دعوت به همکاری و همراهی شده است.

اتحاد۹۹ ترکیب متنوعی از تجربه و جوانی به همراه بهره‌گیری از تخصص و تحصیلات مختلف است که همه اعضای آن مجدانه و متعهدانه به ارزش‌های این اتحاد ایمان داشته و آمده‌اند تا در این دوره در صورت کسب آرای صنف فناوری اطلاعات و ارتباطات، تحولات بزرگی را در سازمان نظام صنفی رایانه‌ای پایه‌ریزی کنند.

در ادامه، با اظهار تاسف از انصراف جناب آقای شهروز زندی از کاندیداتوری هیات مدیره دوره پنجم سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران که شرکت متبوع ایشان از بنیانگذاران حرکتهای صنفی در دهه هفتاد شمسی به شمار می‌روند، از یکی دیگر از پیشکسوتان صنعت که به دلیل محدودیت تعداد اعضاء در فهرست اولیه قرار نگرفته بود، دعوت به عمل آمد که خوشبختانه با استقبال ایشان رو به رو شد و جناب آقای حمید یزدانی به اتحاد ۹۹ پیوستند. به این ترتیب آقای حمید یزدانی که تاکنون نقشی موثر در توسعه ارتباطات کشور داشته‌اند، به عنوان عضو جدید اتحاد۹۹ معرفی می‌شوند.

در پایان بار دیگر از اعضای محترم سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران و همکاران گرامی صنفی دعوت می‌شود با حضور فعال و پرشمار در مجمع عمومی سالیانه سازمان در روز هفتم دی‌ماه در هتل پارسیان استقلال تهران، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای را که متعلق به تمامی اعضا و صنف فناوری اطلاعات و ارتباطات است همراهی کرده و با رای خود به اتحاد۹۹ صنفی متحد و سازمانی مطالبه‌گر را به سوی اقتصاد دیجیتال بسازیم. اتحاد ۹۹ تیمی آشنا به مسائل بخش‌های مختلف صنف اعم از شرکت‌های کوچک، متوسط و بزرگ است و برنامه‌هایی مشخص برای اعتلای صنف در قالب خط مشی ۱+۹ ارائه کرده است.